رصدخانه طرح کلبه ویژه ویلا و باغ شخصی

وقتی صحبت از ویلای شیک و لوکس به میان می آید، ذهن انسان ناخودآگاه تصاویری از یک بنای زیبا و مجلل با المان های چشم نواز و برگرفته از دل طبیعت را مقابل چشمان آدمی تداعی می کند. بنایی که ساکنان آن برای یافتن جرعه ای آرامش روح و روان و گذراندن اوقات مفرح و شاد در کنار اعضاء خانواده و دوستان به آن پناه می برند. از آنجا که فطرت آدمی با طبیعت پیوندی ناگسستنی دارد و برای کسب آرامش بیشتر همیشه خود را به طبیعت و آرامش بی انتهایش می سپارد، استفاده از مواد اولیه طبیعی و به کار گیری نمادهای طبیعت گرا در محیط ویلا، به امری مرسوم و مورد قبول همگان تبدیل شده است. یکی از مظاهر قدرتمند طبیعت که همیشه برای بشر هیجان و تازگی داشته، آسمان است. آسمان با همه شگفتی های دل فریب خود همیشه برای آدمی منبع عظیمی از آرامش و لذت ابدی بوده است. به همین منظور در طول تاریخ ابزارهای خاص و مکان های ویژه برای رصد و مشاهده آسمان طراحی و ساخته شده است.

رصدخانه

اما متاسفانه به دلیل هزینه های زیاد و شرایط سخت احداث رصدخانه های بزرگ، امکان استفاده عموم از این اماکن مسیر و مقدور نبوده است. لذا ما را برآن داشت تا با ارائه طرحی نو و خلاقانه شرایط احداث و راه اندازی رصدخانه های شخصی و خانگی را به علاقه مندان زیبایی های آسمان تقدیم نماییم.

رصدخانه

رصدخانه ی طرح کلبه با سقف کشویی الهام گرفته از طبیعت زیبا و با ظاهری متناسب برای ویلاهای شخصی و لوکس طراحی و ساخته می شود تا بهانه ای باشد برای پیوند بیشتر انسان با شگفتی های آسمان.

رصدخانه

امکانات رصدی به کار رفته در این نوع از رصدخانه های خانگی کاملا حرفه ای و به روز بوده و با معتبرترین برندهای جهانی تجهیز شده اند. آرزوی همه علاقه مندان به زیبایی های آسمان، داشتن رصدخانه ای کوچک با امکاناتی بزرگ و حرفه ای است. رصدخانه پارسی پیشرو در احداث و راه اندازی رصدخانه های شخصی و خانگی، افتخار دارد برای تحقق رویای شیرین شما در کنار شما بوده و لذت نظاره اعماق آسمان را به شما هدیه دهد.

برای مشاوره و راهنمایی احداث رصدخانه خود با ما تماس بگیرید. (09124630815)
برای نزدیک شدن به آسمان، روی ما حساب کنید. (09124630815)


___________________

مطالب خواندنی :

رصدخانه طرح گنبد ویژه مراکز آموزشی

رصدخانه های دانش آموزی ویژه مدارس

رصدخانه های مراکز تجاری و تفریحی

تلسکوپ و تجهیزات رصدخانه ای

تماس با رصدخانه پارسی

Image Image Image Image Image Image Image Image

رصدخانه پارسی اوقات خوشی را برای شما آرزومند است. شما می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید